POLAR-KUMAŞ-ALIMI

Polar Kumaş Alanlar – İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş Alımı

Polar Kumaş Alanlar

Dünyanın en önemli tekstil merkezlerinden birisi konumunda bulunan ülkemizde, tekstil sektörünün en fazla kullanılan kumaş türlerinden birisi olan sentetik kumaş tipi polar kumaş, oldukça yoğun talep görüyor. Hammaddesi petrol ve petrol yan ürünleri olan bir kumaş türü olan polar kumaşlar, plastik malzemeden üretilmektedir. Bu tip plastik malzemeleri için uygulanan dönüştürme işlemleri ile elde edilen polyester iplikten dokuma tekniği ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Tekstil sektöründe geçmişten beri çok yoğun şekilde kullanılan doğal kumaş türlerinin yerini tüm sektörde almayı başarmıştır. Çünkü çok daha düşük maliyetli ve çok daha fonksiyonel işleme potansiyeline sahiptir. Ancak yüksek potansiyelli kullanımın gerçekleştirildiği polar kumaşlarda, aynı oranda da ihracat fazlası ve üretim artığı oluşuyor.  Firmamız polar kumaş alanlar ile bu tip ihtiyaç fazlası olan tüm polar kumaşların alınarak, tekstil sektörünün farklı alanlarda değerlendirilmesine yardımcı oluyor.

Son derece zengin kullanım alanları bulunan polar kumaş türünün, diğer kumaş tiplerine nazaran çok daha düşük maliyetlere sahip olmasının yanı sıra polar kumaş alanlar ile tekstil firmalarının bu konuda önemli bir avantaj elde edebilmesine yardımcı oluyor. Tekstil firmalarının sipariş ettikleri polar kumaşların üretimden kalan ihtiyaç fazlası kısım veya üretimden çıkan artık kısımdan oluşan fazlalık ile ilgili olarak satış gerçekleştirerek, gelir elde edebiliyor. Bu şekilde tekstil firmasının madde temini yönünden çok ciddi bir tasarruf elde edebilmesi mümkün oluyor. Aynı zamanda da sektör genelinde küçük ve orta ölçekli işlemlerin daha düşük seviyeli olan ham madde ihtiyaçlarını daha uygun ve daha ekonomik şekilde karşılayabilmesi mümkün oluyor.

İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş Alımı

Firmamız, sektörde uzun yıllarda faaliyet göstermesinin getirmiş olduğu deneyim ve birikim ile tüm tekstil sektörlerinde farklı pek çok kumaş türüne yönelik olduğu gibi polar kumaş alanlar ihtiyaçlarına da etkin yanıt sağlıyor. Sektör genelinde firmaların mağduriyet yaşamasına neden olabilecek fiyatlandırmalardan yoksun, profesyonel hizmet uygulamalarının mevcut kalite şartlarına uyumlu standartlarda şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz ile ihtiyaç fazlası veya üretim artığı tüm polar kumaş türü kumaşlarınız için uygun fiyatlandırma ile satın alım gerçekleştiriyoruz.