KUMAŞ-ALINIR

Kumaş Alınır – İstanbul Kumaş Alanlar

Kumaş Alınır

Tekstil ve kumaş sektöründe ihracat ve ihtiyaç fazlası olan kumaşların yeniden değerlendirilmesini sağlayarak, sektörel düzeyde ciddi bir tasarruf oluşturulabilir. Başlı başına bir sektör haline gelen ihtiyaç fazlası kumaş alınır hizmetleri ile birlikte artık firmaların fazla veya artan kumaşları da ekonomik olarak değerlendirebilmeleri mümkün oluyor. Tekstil firmalarının ihracatlarındaki fazlalar, üretim ve uygulamalardan artan kumaşları alarak, firmaların bu ürünlerden de gelir elde etmelerini sağlıyoruz. Aldığımız bu kumaşları Türkiye’de ilgili sektörlerde faaliyet gösteren küçük işletmelere ve tekstil firmalarına satışını gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde tam ihtiyaç kadar ve son derece ekonomik şekilde kumaş ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Hangi Kumaşlar Alınır?

Günümüzde ciddi bir ekonomi oluşturan üretim ve ihtiyaç fazlası kumaşlar için sunduğumuz kumaş alınır hizmetlerimizin sınırları ise bulunmuyor. Üretim sonrası artan tekstil kumaşları ve malzemelerini, kumaş mamullerini alıyoruz. Parça kumaş, top kumaş, örme kumaş, dokuma kumaş, stok kumaş türlerine ilişkin olarak satın alım gerçekleştiriyoruz. İşletmenizin bu tip ürünlerde mevcut olan fazlası için bize başvuruda bulunarak, bu fazla kumaşları ekonomik kazanca da dönüştürebilirsiniz. Hem kumaş satışı hem de kumaş alımı ile ilgili olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, her iki işlemde de her iki tarafı memnun edecek fiyatlandırma ve çalışmalar ile yanıt vererek, sektörde en fazla tercih edilen işletme konumunda bulunuyor.

Bu tip kumaşlar eğer kumaş alınır hizmetlerimiz olmasaydı doğrudan artık olarak ayrıma gidecekti. Bu durum hem işletme hem de sektör açısından ciddi bir israfa neden olacaktı. Ancak firmamız, bu tip kumaş türlerini cins ve değerine göre belirlenecek en uygun fiyatlar ile satın alarak, şirket açısından gelir oluşturmasını sağlıyor. Aynı zamanda da alınan bu kumaşlar mağazalarımızda, sektörde daha minimal ölçekli ya da spesifik kumaş ihtiyaçları bulan küçük işletmelere satışını son derece cazip fiyat seçenekleri ile gerçekleştiriyoruz. Üstelik kumaş alım hizmetlerimizde tüm işlemler firmamız personelleri tarafından gerçekleştiriliyor. Tecrübeli personellerimiz araçlarımızla adresinizden ihtiyaç fazlası olan tüm kumaşların alımını gerçekleştirir. Bu şekilde firmanızda fazlalık oluşturan ve herhangi bir artısı bulunmayan bu ihtiyaç fazlası kumaşları son derece pratik bir şekilde değerlendirebilmiş olursunuz.

Comment (1)

Comments are closed.